Фото - m.facebook.com

17-річний миколаївський яхтсмен Валерій Гарнага виграв змагання у Болгарії

Загалом було проведено сім перегонів за складних погодних умов.

17-річний миколаївець Валерій Гарнага став кращим у Державній першості Болгарії в олімпійських класах яхт “ILCA 6”, “ILCA 7”, “FINN” та “470”.

Змагання тривали з 1 по 4 вересня в болгарському місті Несебр. Загалом було проведено сім перегонів за складних погодних умов.

Нагадаємо, що на Дефлімпіаді-2021, бронзову нагороду бадмінтонного дуету вибороли миколаївська спортсменка Софія Черноморова та її напарниця Богдана Губаньова. Також бронзову медаль у греко-римській боротьбі завоював миколаївський спортсмен Андрій Косов у ваговій категорії 97 кг.

Як відомо у швейцарському місті Невшатель миколаївський спортсмен Іван Антипін виграв третій етап турніру EurILCA Europa Cup Trophy 2022.

У липні миколаївський інваспортсмен Олег Науменко завоював “срібло” на етапі Кубка світу з фехтування, який відбувся у польській Варшаві.