134 класи в миколаївських школах перебувають на самоізоляції

Станом на середу, 13 жовтня, в школах Миколаєва 134 класи навчаються в дистанційному режимі у зв’язку із виявленими випадками захворювання на COVID-19.

Про це повідомляють у Миколаївській мерії.

При цьому загальна кількість осіб з підтвердженим коронавірусом у дитячих садках – 27, серед яких 18 працівників і 9 дітей. Кількість контактних осіб – 228, в тому числі, 199 дітей і 29 співробітників. На самоізоляції знаходиться 14 груп в 12 закладах дошкільної освіти

У школах на сьогоднішній день зафіксували 181 випадок хвороби. Серед заражених 134 дитини і 47 працівників. На самоізоляції знаходиться 134 класи в 35 закладах. Крім того, 5-11 класи школи №26 та Академії дитячої творчості працюють в дистанційному форматі: там 50% учнів і педагогів є контактними з хворими COVID-19.

У Миколаївському муніципальному академічному коледжі 5 працівників і один школяр хворіють COVID-19, на самоізоляції перебуває одна група. В установах професійної освіти 3 працівники і 6 учнів з підтвердженим коронавірусом, ізольовані шість груп.

Нагадаємо, на Миколаївщині спостерігається складна епідеміологічна ситуація із захворюваністю коронавірусною інфекцією, — так охарактеризував показники щодо поширення COVID-19 у регіоні заступник очільника Миколаївської обласної державної адміністрації області Ігор Кузьмін.

Як відомо, Міністерство охорони здоров’я України в четвер, 7 жовтня, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram