Фото: Військова панорама

«Зоря»-«Машпроєкт» переходить на спецрежим роботи через високі ціни на газ

Миколаївське державне підприємство «Зоря»-«Машпроєкт» переходить на спеціальний режим роботи до кінця опалювального сезону через дорогий газ.

Про це повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

Виробничі підрозділи ДП «Зоря»-«Машпроєкт» тимчасово переходять на спеціальний режим роботи у холодний період року. Через високі ціни на газ підприємство не може забезпечити повноцінне опалення приміщень існуючою опалювальною системою і забезпечити необхідні мікрокліматичні умови у підрозділах, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що тимчасово встановлюється внутрішньозмінний режим праці та відпочинку, який передбачає 15-хвилинні перерви для обігріву через кожні 45 хвилин роботи. У всіх виробничих підрозділах визначаються приміщення, де за допомогою додаткових електронагрівальних приладів будуть створені комфортні температурні умови для перепочинку працівників.

Читайте також: На ДП «Зоря»-«Машпроєкт» викрали дороговартісне обладнання

Перша партія електронагрівальних приладів, які відповідають вимогам пожежної безпеки, має надійти на підприємство вже у середу. До кінця тижня програму з облаштування місць обігріву має бути реалізовано.

На підприємстві також запевняють, що дана ситуація не вплине на виробничий план.

Нагадаємо, у вересні державне підприємство «Зоря – Машпроект», яке входить до складу «Укроборонпрому», уклало контракт з індійською компанією Goa Shipyard Limited на поставку двох сучасних газотурбінних установок М7Н2 для потреб Військово-морського флоту цієї країни.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram