Фото: Інтерфакс-Україна

На ДП «Зоря»-«Машпроєкт» викрали дороговартісне обладнання

На миколаївському державному підприємстві «Зоря»-«Машпроєкт» під час майже тритижневих вихідних, запроваджених для економії енергоносіїв, викрали дороговартісне електронне обладнання, чим поставили під загрозу роботу двох цехів.

Про це повідомляє Укрінформ.

У двох цехах підприємства, що знаходяться у одному корпусі, сталася крадіжка із псуванням обладнання з метою вилучення дорогоцінних металів. Від дій зловмисників постраждало кілька одиниць обладнання. Роботу деякого вже поновлено, над відновленням інших працюють фахівці, – зазначили у підприємстві.

Читайте також: У Миколаєві затримали групу шахраїв, які викрали жителя Києва

Зазначається також, що інцидент стався в період, коли підприємство знаходилося у режимі вільних від роботи днів. Перерву у роботі було запроваджено для економії енергоносіїв. Розрахункові витрати на енергоносії на січень 2022-го року становили близько 150 млн грн при тому, що традиційно це місяць невисокої виробничої активності. Очікувана економія – близько 60 млн гривень.

Про подію було повідомлено правоохоронні органи. Наразі проводиться досудове розслідування. Водночас проводиться внутрішнє розслідування інциденту.

Нагадаємо, у Миколаєві співробітники поліції затримали двох місцевих жителів, причетних до серії крадіжок цінностей із будинків заможних фермерів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram