Телебачення. Фото - Укрінформ

Журналісти заблокованих ZIK, NewsOne і “112” створять новий телеканал

У Нацраді кажуть, що теоретично надання ліцензії такому каналу можливе, якщо серед засновників не буде осіб, що підпадають під санкції.

Про це «Детектору медіа» повідомили одразу чотири джерела, пише Діло. За їхніми словами, співробітників закритих «каналів Медведчука» запрошують стати співвласниками нового каналу в рівних частинах.

Джерела також зазначають, що канал подаватиме документи на отримання ліцензії на мовлення до Нацради.

Читайте також: Санкції проти телеканалу “Інтер” не плануються

Пперший заступник голови Національної ради з питань телерадіомовлення Валентин Коваль розповів, що теоретично надання ліцензії такому каналу є цілком реальним, якщо йому вдасться зібрати всі необхідні документи та якщо серед засновників не буде осіб, що підпадають під санкції.

“За законом ми маємо розглядати всі заявки щодо видачі нових ліцензій. Є законні терміни і процедури, за якими ми вивчаємо нові компанії, що претендують стати ліцензіатами. Заявку розглядати будемо, але треба розуміти, що надання ліцензії залежить від того, як будуть складені документи, а це не така проста справа. Але теоретично це можливо, якщо новий канал не буде пов’язаний із особами, щодо яких введено санкції”, – сказав він.

Читайте також: Місія ООН зробила заяву щодо закриття 112, NewsOne та ZIK

Нагадаємо, Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 2 лютого 2021 року про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака та телеканалів кума Путіна Віктора Медведчука – “112 Україна”, NewsOne, ZIK.

Як відомо, у фракції «Опозиційна платформа – За життя» заявили, що ініціюють процедуру імпічменту президента Володимира Зеленського.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram