Жінки-рятувальниці розповіли про робочу буденність і особливості роботи в лавах ДСНС

Робота рятувальника — не суто чоловіча справа, тут є місце і для жінок. Телеканал «МАРТ» поспілкувався з миколаївськими рятувальницями про їхні робочі будні та особисте життя.

Про це йдеться в сюжеті нашого кореспондента.

Наслідуючи європейські цінності в Україні межа між виконанням службових обов’язків чоловіків та жінок з кожним роком стирається. Сьогодні вже мало хто дивується, коли бачить жінку — офіцера у формі Служби порятунку, котра так само намагається запобігти, врятувати і допомогти громадянам. Олена Гладченко згадує, як 17 років тому вирішила стати до лав ДСНС. 

У моїй родині вже дві жінки (прим. ред. — проходили службу у структурі ДСНС). Моя бабусяЮ моя мама і третє покоління — це я. Тому вибір був невеликий, — розповіла жінка.

Олена Гладченко розповідає, якщо чоловіча робота характеризується фізичними зусиллями, то жінки найчастіше обіймають посади диспетчера, психолога, інспектора або прес-секретаря.

У свою чергу, начальниця віділення забезпечення 4-ї державної пожежно-рятувальної частини Світлана Агафонова вважає, що жінка є надійною опорою у чоловічому колективі, котрий виконує небезпечну роботу.

Саме в цій службі жінка теж несе певну відповідальність того, що проходить із дня в день. Адже, наприклад коли є суто чоловіча думка — це одна сторона, а жінка може зовсім по-іншому повернути акцент у будь-якому питанні, — відзначила вона.

Світлана Агафонова зауважила, що родина пишається нею та роботою, котру їй доводиться виконувати. Поняття людської гідності – це те, що надихає її щодня працювати.

Напередодні свята 8-го березня, працівниці ДСНС ще раз нагадують про важливу роль жінки у будь-якій сфері життя та вітають всіх представниць прекрасної статі зі святом.

По-перше, здоров’я, гарно настрою і ніколи не складати руки, — побажала Олена Гладченко.

Непереможно бажання та інтересу до життя, а головне бережіть себе, — закликала Світлана Агафонова.

А працівники ДСНС для цього обов’язково докладуть професійних зусиль.

Нагадаємо, Миколаївська обласна влада привітала жінок з 8-м березня. Голова облдержадміністрації Віталій Кім, а також очільниця обласної ради Ганна Замазєєва на честь свята вручили представницям прекрасної статі державні нагороди.

Також «МАРТ» повідомляв, 4 березня, Заводська адміністрація Миколаєва в Обласному палаці культури влаштувула святковий концерт і нагородила почесними грамотами працівниць підприємств, установ та організацій.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram