Зеркаль очолила захист Нафтогазу в міжнародних судах проти РФ

Екс-заступник міністра закордонних справ і радник глави Нафтогазу Олена Зеркаль очолила напрямок компанії, що займається судовими справами проти Росії і російського Газпрому.

Про це повідомила пресслужба українського газопостачальника

Відповідний функціонал пані Зеркаль отримала у зв’язку з трансформацією організаційної структури Групи Нафтогаз.

Напрям, за який я відповідаю в Нафтогазі, є вкрай важливим і для компанії, і для України, оскільки йдеться про довгострокові цілі інтеграції нашої держави у світовий ринок задля кращих бізнес-умов і задля захисту енергетичної безпеки. Тому робота над розпочатими процесами та арбітражами не лише не зупиниться, але й посилиться», — запевнила радник голови правління Нафтогазу Олена Зеркаль.

Олена Зеркаль – Надзвичайний та Повноважний Посол, має 25-річний досвід роботи юристом у державному та приватному секторах.

У 2014-2019 роках на посаді Заступника Міністра закордонних справ України Олена займалась питаннями європейської інтеграції, зокрема, лібералізацією візового режиму з ЄС, а також представляла Україну у Міжнародному суді ООН та арбітражах у справах проти Росії (про фінансування тероризму та расової дискримінації, порушення Росією Конвенції ООН з морського права та порушення імунітету військових кораблів і членів екіпажу).

Протягом двох років вона була залучена до роботи української команди у переговорах про продовження транзиту російського газу до Європи після 2019 року, а також брала активну участь у тристоронніх переговорах Україна-ЄС-Росія щодо укладання «Зимових пакетів» у 2014-2015 та 2015-2016 роках.

На посаді Заступника Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль також була залучена до протидії будівництву газопроводу Північний потік—2.

Нагадаємо, що РНБО підтримала заборону російських соцмереж

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram