Земельна комісія міськради перевірить, чи не поцупили землю у 25-ї школи сусідні торгові павільйони

На засіданні комісії з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, 29 січня, депутати розглянули звернення щодо продовження оренди земельної ділянки під торговельні павільйони, котрі розташовані впритул до території Миколаївської ЗОШ №25.

Про це повідомляє кореспондент ТРК «МАРТ».

За словами головного архітектора міста Андрія Цимбала, паркан, котрий мав відгороджувати торгові точки від входу на шкільний майданчик, був знесений. Депутатка Тетяна Кравчук розповіла, що особисто знайома з цією проблемою, нині ділянка колишнього паркану експлуатується місцевими торговцями в якості туалету та смітника.

Голова комісії Олена Нестеренко зазначила знести капітальні споруди у міськради повноважень немає, оскільки вони належать приватному власнику.

У свою чергу член комісії Сергій Танасов сказав, що перш ніж приймати рішення щодо продовження оренди підприємцю, необхідно підняти документи і з’ясувати правовий стан даної суперечливої ділянки між школою і торговельними павільйонами.

Згідно з картографією дуже чітко видно, що у лівому куті – це була територія школи. Його відрізали від школи, тому що управління освіти не зробило технічну документацію. Тому нехай директор школи або начальник управління освіти нададуть інформацію, які документи є на землю для цієї школи. У них має бути або акт на суспільне користування, чи інший документ, котрий був ще за радянських часів, а також паспорт БТІ, – пояснив депутат.

Зрештою, члени комісії доручили Управлінню земельних ресурсів спільно з департаментом архітектури та містобудування детально опрацювати документацію і повторно розглянути це питання на наступному засіданні комісії.

Нагадаємо, дирекція Миколаївської загальноосвітньої школи №45 звернулась до планово-бюджетної комісії міської ради з проханням виділити кошти для завершення робіт з утеплення будівлі.

Також повідомлялось, у Миколаївський загальноосвітній школі №32 імені Сергія Кривоносова провели капітальний ремонт будівництва спортивної зали.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram