Зеленський закликає Раду якнайшвидше затвердити Антикорупційну стратегію на 2020-2024 роки

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Національної ради з питань антикорупційної політики.

Про це повідомляє Рубрика з посиланням на Офіс Президента України. Зеленський наголосив, що ця стратегія передбачає конкретні заходи для забезпечення невідворотності покарання за корупційні діяння.

“Антикорупційна стратегія має стати фундаментом протидії корупції. Антикорупційна стратегія – це система заходів, впровадження яких може забезпечити координацію роботи правоохоронних, антикорупційних державних органів на загальнодержавному та місцевому рівнях”, – зазначив Президент.

За словами Глави держави, починаючи з 2018 року в Україні відсутній основний стратегічний документ у сфері протидії корупції, що є однією з причин низької ефективності діяльності антикорупційних органів.

Читайте також: Зеленський зібрався реформувати ООН

Володимир Зеленський нагадав, що за його президентства відбулося перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції, повернута кримінальна відповідальність за незаконне збагачення, упроваджений механізм цивільної конфіскації майна та розпочато роботу Вищого антикорупційного суду.

“Проте цього недостатньо. Суспільство очікує системних та скоординованих дій у запобіганні корупції, ефективних результатів діяльності антикорупційних органів України”, – наголосив Президент.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський ознайомився з ходом військових навчань на Миколаївщині. Президент України відвідав полігон Широкий лан, де глава держави перевірив хід командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram