Володимир Зеленський відвідав військові навчання на полігоні Широкий лан

Володимир Зеленський ознайомився з ходом військових навчань на Миколаївщині. 23 вересня президент України відвідав полігон Широкий лан. Там глава держави перевірив хід командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2020».

Загалом навчання «Об’єднані зусилля – 2020» об’єднують 12 тисяч учасників, серед них – військовослужбовці США та Канади.

На полігоні «Широкий лан» відпрацьовують кілька операцій: зокрема, штурм населеного пункту з боєм та із підтримкою винищувачів і бомбардувальників. Після штурму – зачищення території та укріплень противника.

Не обійшлось під час навчань і без збоїв. На полігоні не спрацював ракетний комплекс Javelin. Його Україна отримала від США. Сьогодні зброю мали задіяти під час умовного контрнаступу, але спроба виявилась невдалою. Тепер військові мають з’ясувати причину збою.

Читайте також: У Миколаєві вшанували подвиг партизанської слави 

Навчання на Широкому лані проводять в радіусі 7 кілометрів. Вони триватимуть ще 4 доби.

В офісі президента відзначають, після того, як Україна стала партнером НАТО з розширеними можливостями, це перші навчання, які проводяться повністю за стандартами альянсу.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський назвав припинення війни і повернення українських територій своїми пріоритетами. Про це він сказав в інтерв’ю австрійській газеті Wiener Zeitung.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram