Спалений автомобіль програми "Схеми". Фото: Наталка Седлецька

Зеленський відреагував на новину про спалення авто журналістів-розслідувачів

Президент України Володимир Зеленський висловив сподівання, що правоохоронні органи максимально швидко знайдуть та притягнуть до відповідальності зловмисників, які підпалили авто програми «Схеми».

Про це Зеленський написав на своїй стрінці у Facebook.

Президент України запевнив, що захищатиме права кожного громадянина, незалежно від його політичних поглядів. Також Володимир Зеленський згадав і про переслідування, яких зазнавала його творча команда за критику влади.

Моя творча діяльність завжди була пов’язана з досить гострою критикою чинної на той час влади. Неодноразово це створювало нашому колективу проблеми. Від неофіційних натяків «хлопці, ви дожартуєтесь» – до прослуховування, стеження, реальних перешкод та заборон у проведенні концертів чи зйомок. Я пройшов все це, я знаю, як це, і ніколи не допущу, щоб за мого президентства будь-яка критика влади тягнула за собою переслідування або залякування, запевнив Володимир Зеленський.

https://www.facebook.com/zelenskiy95/posts/2607326699517690

Нагадаємо, вночі 17 серпня у Києві невідомі підпалили автомобіль програми журналістських розслідувань Схеми» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу UA:Перший). Авто належить водієві програми – учаснику знімальної групи Борису Мазуру.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram