Спалений автомобіль програми "Схеми". Фото: Наталка Седлецька

Вночі на Київщині спалили автомобіль програми журналістських розслідувань

Вночі у Броварах невідомі підпалили автомобіль програми журналістських розслідувань Схеми» (спільний проєкт Радіо Свобода та телеканалу UA:Перший). Авто належить водієві програми – учаснику знімальної групи Борису Мазуру.

Інцидент трапився близько 17 серпня о пів на першу ночі у Броварах, повідомила головна редакторка програми Наталка Седлецька на своїй сторінці у Facebook.

Наталка Седлецька наголосила, що підпал пов’язаний саме з професійною журналістською діяльністю «Схем», «яка комусь дуже не подобається».

З очевидних думок – десь рік тому Андрій Портнов опублікував усі персональні дані наших водіїв – їхні паспорти, номери авто, адреси проживання та погрожував редакції. У Нацполіції є навіть кримінальна справа з цього приводу, яка, втім, не рушить з місця. А у минулу п’ятницю Портнов вкотре опублікував ось таке: «маргинальное Радио Свобода – продолжаю комплекс учебно-воспитательных мер, – написала Седлецька.

https://www.facebook.com/natalie.sedletska/posts/10158849355717652

Седлецька зазначила, що версій інциденту може бути багато.

Цю машину дуже добре знають у широкому колі фігурантів наших матеріалів. Цей автомобіль по суті був нашим робочим інструментом, за допомогою якого ми зняли велику кількість журналістських розслідувань, – додала редактрка.

Нагадаємо, у Миколаєві нетверезий водій ледве не збив групу дітей у подвір’ї. Інцидент трапився 15 серпня на проспекті Корабелів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram