Фото: Офіс Президента України

Зеленський розповів про фінансову допомогу іноземних держав

Фінансовою підтримкою іноземні держави та міжнародні організації демонструють, що вірять у стійкість економіки України і дають правильні сигнали.

Про це Президент Володимир Зеленський заявив під час зустрічі з представниками іноземних ЗМІ, повідомляє Укрінформ.

Питання у фінасових гарантіях, питання у дуже правильних сигналах, це інвестиції або фінансові гарантії, які надає та чи інша держава… Питання не в сумах, а в тому, що вірять в стійкість економіки України і тому дають відповідні сигнали, наприклад, програма МВФ, більше двох мільярдів доларів, – сказав Зеленський.

Він зауважив, що нещодавно Канада запропонувала 120 мільйонів доларів кредиту. За його словами, Україна також очікує на фінансову підтримку Франції та США.

Читайте також: Данія виділить Україні 22 млн євро: на що підуть гроші

Також він згадав, що Європейський Союз надасть макрофінансову допомогу в сумі 1,2 мільярда євро, а також ще певні кошти.

Ми говоримо про сигнали різних країн Європейського Союзу, Сполучених Штатів, Канади, будь-яких наших друзів і партнерів… Це все сигнали, ми очікуємо і очікуємо наближення траншів, – сказав Президент.

Читайте також: Світовий банк виділив Україні $150 мільйонів на боротьбу з COVID-19 та вакцинацію

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ України отримає від Європейського Союзу 1,4 млн євро на облаштування державного кордону.

Також міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запевнив данський бізнес, що сьогодні немає приводів для скорочення або згортання інвестиційних проєктів в Україні, оскільки безпекова ситуація залишається контрольованою.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram