Фото з відкритих джерел

Світовий банк виділив Україні $150 мільйонів на боротьбу з COVID-19 та вакцинацію

Світовий банк схвалив виділення Україні 150 мільйонів доларів на допомогу з вакцинації проти COVID-19.

Про це повідомляє пресслужба СБ, передає Укрінформ.

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила додаткове фінансування у розмірі 150 мільйонів доларів США для проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні». Ці кошти допоможуть запобігати, виявляти та реагувати на загрози, спричинені пандемією COVID-19, а також зміцнити національну систему охорони здоров’я України, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, 120 мільйонів доларів додаткового фінансування допоможуть уряду України закупити 16,5 мільйона доз вакцин, яких достатньо для вакцинації близько 20 відсотків населення. Це також дасть змогу 10-ти мільйонам осіб із пріоритетних груп населення отримати повну вакцинацію проти COVID-19.

Читайте також: Британія дає £1 мільярд на підтримку України – Зеленський

Решта 30 млн дол., додали у СБ, будуть скеровані на фінансування інших аспектів кампанії з вакцинації, як-от інформаційні технології, комунікацію з громадськістю, посилення спроможності, а також закупівлю обладнання для забезпечення холодового ланцюга та управління відходами.

Нагадаємо, що Міністерство внутрішніх справ України отримає від Європейського Союзу 1,4 млн євро на облаштування державного кордону.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram