Президент України підписав указ про призначення стипендій переможцям Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента України.
Так, відповідно до указу №572/2020, строком на один календарний рік стипендії Президента України будуть отримувати:
- учениця 8 класу Снігурівської гімназії ім. Т.Г. Шевченка Анна Александрова;
- учениця 5 класу Миколаївської гімназії № 2 Анастасія Колесник;
- учениця 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки Ангеліна Майорова;
- студентка Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Анастасія Панна.
Нагадаємо, директор Миколаївського муніципального колегіуму Сергій Січко вважає, що дистанційне навчання не забезпечує якісною освітою, однак інша задовільна форма навчального-виховного процесу в умовах карантину нині відсутня.




