Президент України Володимир Зеленський закликав громадян зберігати спокій та дотримуватись карантинних правил.
Також глава держави наголосив на необхідності посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19 в Україні. Про це повідомляє сайт Президента України.
“Маємо максимально посилити інформаційну кампанію щодо протидії поширенню коронавірусу. Необхідно донести населенню важливість вжиття заходів особистого захисту, дотримання правил карантину: мінімізації відвідувань місць скупчення людей, відвідування масових заходів”.
Нагадаємо, що вчора в Україні зафіксовано 1732 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 — це антирекорд з кількості нових хворих за добу. Cтаном на 14 серпня в Україні 87 872 лабораторно підтверджені випадки COVID-19.