Фото: РБК-Україна

Зеленський підписав закон про підтримку креативних індустрій

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про державну підтримку культури, туризму і креативних індустрій.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє прес-служба глави держави. Закон був ініційований Президентом та визначений як невідкладний для якнайшвидшого розгляду парламентом.

“Президент України Володимир Зеленський підписав Закон “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій” № 962-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 4 листопада”, – йдеться в повідомленні.

Закон впроваджує податкові стимули для підтримки діяльності у сфері креативних індустрій, культури, туризму, спорту та інших гуманітарних сферах.

Читайте також: “Я хотів би побудувати Голлівуд в Україні”, – Зеленський

Зокрема звільняється від податку на прибуток підприємств та податку на доходи фізичних осіб отримана платниками цільова допомога, яка надається за рахунок бюджетних коштів або коштів міжнародної технічної допомоги для реалізації проектів або програм у сфері креативних індустрій.

Крім того, знижена ставка податку на додану вартість для операцій з постачання послуг, пов’язаних зі сферами культури і туризму, зокрема послуг з показу вистав, культурно-мистецьких заходів, проведення екскурсій у музеях, зоопарках і заповідниках та їх відвідування.

Раніше Президент України Володимир Зеленський обіцяв почати глобальну судову реформу з наступного року.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram