Фото: Getty Images

“Я хотів би побудувати Голлівуд в Україні”, – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив про бажання створити в Україні свій Голлівуд і Діснейленд, а також впровадити безвізовий режим зі США.

Про це він сказав у інтерв’ю The New York Times, передає Діло. Зеленський зазначив, що хотів би залучити в Україну американський бізнес і висловив готовність допомагати інвесторам, які вкладають гроші в енергетику, фінансовий сектор, сільське господарство, туризм та розважальну сферу.

“Я хотів би побудувати Голлівуд в Україні, я вважаю, що це круто. Україна, повірте мені, багата, щоб тут був такий майданчик”, – переконаний він.

За його словами, в європейських країнах є дуже хороші майданчики, зокрема, в Празі та Угорщині.

Читайте також: Зеленський обіцяє почати глобальну судову реформу з наступного року

Також очільник держави висловився за впровадження безвізового режиму зі США, що дозволило б розвивати туризм.

“Щоб наші люди могли спокійно їздити – хоча б ті, які чудово працюють в Україні, Сполучених Штатах і мають спільні компанії, спільні бізнеси. Почати хоча б із цього. Мені здається, це відкрило б двері для поліпшення наших відносин”, – резюмував президент.

Раніше повідомлялось про те, що українська кіноасоціація за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” створює стандартизовану онлайн-базу локацій для зйомок в Україні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram