ФОТО: Офіс Президента України

Зеленський передав орден Держави родині Кузьми Скрябіна

Президент Володимир Зеленський передав орден Держави родині загиблого у ДТП співака, телеведучого та продюсера Андрія Кузьменка, якому було посмертно присвоєно звання Героя України.

Про це повідомляє пресслужба Президента.

Указ про посмертне присвоєння звання Героя України з удостоєнням ордена Держави Зеленський підписав 17 серпня 2020 року, у день народження Андрія Кузьменка, відзначивши його визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність.

Глава держави передав нагороду загиблого співака його батькові Віктору Кузьменку. На зустрічі також були присутні мати Андрія Кузьменка Ольга, його вдова Світлана Бабійчук та донька Марія-Барбара Кузьменко.

Читайте також: Донька Скрябіна відкрила власний заклад у Києві у День народження батька

Я прекрасно знав Андрія, ми багато разів зустрічалися. Він був дуже крутим хлопцем. Люди люблять його пісні, він живе у своїй творчості, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, в Україні 2 лютого вшановують пам’ять Андрія Кузьменка – відомого українського співака, шоумена, продюсера, лідера гурту «Скрябін».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram