ФОТО: Instagram Дзідзьо

Донька Скрябіна відкрила власний заклад у Києві у День народження батька

17 серпня Кузьмі Скрябіну виповнилося б 52 роки. У день народження зіркового татка його донька Марія-Барбара разом з чоловіком Віктором відкрила власний заклад у Києві.

Єдина донька Скрябіна 22-річна Марія-Барбара по-особливому відзначила день народження покійного батька. Разом зі своїм чоловіком Віктором Туром вона відкрила заклад Lviv croissants у Києві, пишуть Lifestyle.24.

На відкриття завітали зіркові гості й друзі музиканта, а співак Дзідзьо в Instagram показав атмосферні фото з новоспеченими власниками. 

На світлинах артист позував поряд з Барбарою, зятем Скрябіна Віктором та його дружиною Світланлю Бабійчук на тлі стіни з написом “Місце щасливих людей”, автором якого є Андрій Кузьменко. На фото також красувалось серце з фразою “Ти, там де сонце на стінах”, з пісні співака “Танець пінгвіна”.

https://www.instagram.com/p/CD_f2TgAdyy/?utm_source=ig_embed

На відкриття завітав не лише Дзідзьо, а й Руслана, Pianoбой, соліст гурту Green GreyDiezel та програма “Світське життя” з Катериною Осадчою. Знамениті гості на стіні залишили свої автографи, побажання процвітання закладу та найпопулярніші цитати Скрябіна. 

У день народження Кузьми його донька Барбара та зять Віктор відкрили неймовірно теплий і атмосферний заклад “Львівські круасани” в Києві. Господарі і я запрошуємо всіх в “Місце щасливих людей”! Давайте зустрічатися разом тут, їсти смачні круасани з кавою, робити селфі і обійматися, – написав у дописі Дзідзьо. 

Нагадаємо, у зіркової пари – соліста гурту “Антитіла” Тараса Тополі та співачки Alyosha – народилася донечка. Батьки назвали дівчинку Марією.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram