Андрій Богдан / Фото: Gordonua.com

Зеленський не має ні знання, ні досвіду, – головні цитати екс-глави ОПУ у інтерв’ю Гордону

Колишній голова Офісу Президента України Андрій Богдан дав перше інтерв’ю після звільнення з посади у лютому 2020 року.

Інтерв’ю Богдана Дмитру Гордону вийшло надзвичайно критичним до президента та нинішньої його команди.

Влада з’їдає Зеленського

Влада з’їдає Зеленського. Він фізично змінився, – заявив Андрій Богдан у відповідь на процитовану Гордоном критику Зеленського й аналогічне пояснення президента звільнення соратника.


На нього боляче дивитись, він не розуміє, що говорить, я не розумію, що він говорить. Дзвонить депутатам і погрожує, – сказав він.

Фото: President.gov.ua

Богдан наполягає, що оточення президента зараз недопрацьовує, адже не можна допускати, щоб президент займався дрібницями і брав на себе весь негатив.

Це моя робота як голови ОП бути поганим. Негатив не має бити по президенту, – вважає Богдан.

На думку Богдана, зараз в оточенні президента непрофесійні люди. А це дуже погано, адже сам президент професійно непідготовлений.

Зеленський не має ні знання, ні досвіду. В його оточенні зараз немає нікого, хто мав би знання чи досвід. Там є персонажі, в яких є тільки негатив, вони вміють тільки розвалювати, – наполягає Богдан.

Верещук вже програла

Андрій Богдан несподівано позитивно відгукнувся про мера Києва Віталія Кличка, з яким конфліктував під час перебування на посаді голови ОП.

Щодо його попередніх звинувачень мера у корупції, Богдан розповів, що “Кличко суттєво виправив ситуацію”.

При цьому він вважає Кличка безальтернативним фаворитом виборів.

План ОП по Києву – Ірина Верещук заходить у другий тур і програє. Це вже очевидно, шансів у неї нуль, соціологію не обдурити, – заявив Богдан.

Ірина Верещук / Фото: Galinfo.com.ua

Він наполягає, що у разі потрапляння кандидатки від “Слуги народу” пані Верещук в другий тур та програшу, її призначать головою КМДА.

Кличко буде тільки мером і головою Київради – фактично просто спікером без можливості керувати містом. Це рішення породить хаос, а хаос у Києві, який породжує Майдани, – це дуже неправильно, – застеріг Богдан.

Сам він під час цієї кампанії не буде підтримувати Кличка – “хіба що добрим словом”.

На думку Богдана, “Слуга народу” на місцевих виборах тотально програє.
Саме тому влада, на думку Богдана, розглядає можливість перенесення чи скасовування місцевих виборів під приводом епідемії коронавірусу.

Я перехворів ковідом і не знав про це, здав тест на антитіла, – визнав політик.

Образа на Зеленського

В мене немає почуття образи на Зеленського. Я хочу передати суспільству, політикам та бюрократам – у нас реально все йде у неправильному напрямку, у нас будуть проблеми, – продовжував застерігати Богдан. Він думає, що країну чекає ледь не економічний колапс.

Богдан неодноразово в інтерв’ю попереджав Зеленського, що країна йде не у правильному напрямку й треба працювати над помилками. Левова частка критики дісталась нинішньому голові ОП Андрію Єрмаку.

Він зручний, ніколи не приносить поганих новин і каже тільки про хороше. Зручний, як італійські черевики, – оцінив Богдан Єрмака, наполягаючи, що в того немає державного досвіду.

Андрій Єрмак / Фото: Ukrinform.ua

Володимир Олександрович взагалі не розуміє, куди ми котимося. Мало того, якщо ти можеш потрапити до президента, то тільки з радісними новинами, щасливою посмішкою і задоволеним поглядом… Тепла ванна перетворилася в бетонний склеп, – гнівається Богдан.

Хочу передати депутатам, якщо ви будете сліпо виконувати волю ідіота – не Зеленського, він моральний авторитет. Але Зеленському вливають у вуха повний ідіотизм. Якщо будете виконувати волю ідіотів, то скоро у ваших обласних та районних центрах будуть бити, – вважає Богдан.

Врешті Богдан звернувся до Зеленського з проханням “прокинутись” і почати реально працювати.

Я вважав Зеленського своїм другом, а зараз – ні. Йому треба прокинутись, президент – не спляча красуня. Треба вникати і розуміти, у кожному питанні розбиратись. Не можна “добре” чи “погано” міняти на “подобається” чи “ні”, – вчергове застеріг Андрій Богдан.

Він наполягає, що проблема корупції стає дедалі актуальнішою у владі, але Зеленський воліє заплющувати на це очі.

Фото: Gordonua.com

Вагнерівці, Росія і Тищенко

Андрій Богдан упевнений, що інформацію про операцію українських спецслужб щодо вагнерівців “злив” Росії хтось з оточення президента.

Також він заявив, що нібито існує перелік проєвропейських політиків, яких Єрмак має звільнити на догоду Росії, а одним з останніх проєвропейських лишився Арсен Аваков.

Ще він назвав перелік поступок з боку України, включно з постачанням води у Крим.

Хоча в кінці розповіді про Росію і вагнерівців натякнув, що це може бути жарт.

На питання, хто має найбільший вплив на Зеленського, Богдан несподівано відповів, що це ресторатор та депутат Микола Тищенко. При цьому Богдан запевнив, що це не жарт.

Микола Тищенко (зліва) і Володимир Зеленський / Фото: Zn.ua

При всій надзвичайній критиці Зеленського пан Богдан в кінці сказав, що зараз так само проголосував би за нього, як і навесні 2019 року.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський пообіцяв створити 100 тисяч нових робочих місць.

Як відомо, 49% українців заявили, що не довіряють Президенту України Володимиру Зеленському. Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова з фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва» з 3 по 9 липня.

Раніше повідомлялось, президент Володимир Зеленський у Дніпрі, де перебуває з робочою поїздкою, відвідав ресторан швидкого харчування “МакДональдз”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram