Фото: Liga.net

Зеленський: Боятися треба не вакцинації, а брехні окремих політиків

Президент Володимир Зеленський наголошує, що вакцинація від коронавірусу важлива, необхідна та цілком безпечна.

Про це він написав у Facebook, повідомляє Укрінформ.

“Сьогодні на передовій разом з нашими бійцями та військовими медиками я отримав щеплення проти коронавірусу вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield). Своїм особистим прикладом демонструю, що вакцинація важлива, необхідна та цілком безпечна. І боятися треба не вакцинації, а брехні окремих українських політиків, яка поширюється швидше від будь-яких інфекцій і небезпечна для здоров’я всіх категорій громадян”, – зазначив Зеленський.

Він наголосив, що вакцина Oxford/AstraZeneca (Covishield) розроблена Оксфордським університетом спільно з британсько-шведською фармацевтичною компанією AstraZeneca, сертифікована Всесвітньою організацією охорони здоров’я та Європейським агентством з лікарських засобів (ЕМА) й дозволена для використання в десятках країн, зокрема в державах Європейського Союзу, а також у США і Великій Британії.

Читайте також: Володимир Зеленський зробив щеплення від COVID-19

Президент нагадав, що за угодою з AstraZeneca препарат виготовляється одним зі світових лідерів виробництва вакцин – Serum Institute of India, також виробництво відбувається в Південній Кореї. Цю вакцину отримали та в подальшому отримають мільйони людей в інших країнах, зокрема в Канаді, й саме ця вакцина була першою доставлена в Україну.

“Загалом кількість вакцин буде достатньою, щоб цьогоріч забезпечити щеплення від коронавірусу для всіх охочих. Так, вакцинація є добровільною. Але відповідальність за здоров’я та безпеку – свою і своїх близьких – обов’язкова”, – підкреслив Зеленський.

За його словами, коронавірус не зникне сам собою і сам себе не переможе, і закликав усіх робити щеплення, “щоб потім не “робити собі нерви”.

Читайте також: Зеленський підписав закон про допомогу з часткового безробіття на період карантину

Глава держави відзначив, що у кожній області діє план вакцинації, а записатися на вакцинацію можна дистанційно – на порталі та в застосунку «Дія» або зателефонувавши до контакт-центру МОЗ.

Нагадаємо, міністр охорони здоров’я Максим Степанов вакцинувався від коронавірусу у столичній Олександрівській лікарні. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram