Фото: Офіс Президента України

Зеленський затвердив склад Нацради реформ

Президент України Володимир Зеленський затвердив персональний склад Національної ради реформ. Очолює раду сам глава держави.

Відповідний указ від 23 червня вже опублікований на офіційному сайті Президента України.

Так, участь у роботі з усіх питань братимуть прем’єр-міністр Денис Шмигаль; віце-прем’єр-міністри Михайло Федоров, Ольга Стефанишина та Олексій Резніков; керівник Офісу президента Андрій Єрмак і секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данилов.

Також у роботі Нацради за згодою можуть брати участь спікер Верховної ради Дмитро Разумков, глава Виконавчого комітету реформ Михайло Саакашвілі і його заступник Олександр Ольшанський, представник Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер, представник Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко, представник громадської спілки “Союз українських підприємців” В’ячеслав Климов, представник громадської спілки “СЕО Клуб” Лана Сінічкіна.

Читайте також: Андрій Єрмак вийшов з наглядової ради «УкрОборонПрому»

Володимир Зеленський визначив і членів ради, які запрошуються для розгляду окремих питань – голови комітетів парламенту (за згодою), міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та інші міністри уряду. Також до роботи Нацради можуть запрошувати заступника керівника Офісу президента Юлію Ковалів і главу Національного банку Якова Смолія (за згодою).

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський привітав українських медиків з Днем медичного працівника.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram