Фото: Українська правда

Андрій Єрмак вийшов з наглядової ради «УкрОборонПрому»

Президент України Володимир Зеленський призначив першого віце-президента Національної академії наук України Володимира Горбуліна членом наглядової ради державного концерну «Укроборонпром».

Відповідний указ з №242/2020 оприлюднено на сайті глави держави.

Крім того, Зеленський припинив повноваження члена наглядової ради «Укроборонпрому», очільника Офісу президента Андрія Єрмака.

Генеральний директор державного концерну Айварас Абромавичус назвав дане призначення сильним підсиленням напередодні реформи всього оборонно-промислового сектору, повідомляє прес-служба “Укроборонпрому”.

Його досвід та візіонерство, глибоке розуміння галузі та сучасних безпекових викликів вкрай важливі та корисні для команди Укроборонпрому, яка сьогодні перетворює концерн на високотехнологічну та конкурентоздатну компанію міжнародного зразка. Також згода такої принципової та непохитної у своїх поглядах людини приєднатися до наглядової ради та посилити нашу команду свідчить про довіру до нас та тих змін, які ми розпочали в Укроборонпромі. Вітаю Володимира Горбуліна on board – це велика честь для нас!”, – прокоментував зміни у наглядовій раді Айварас Абромавичус.

Володимир Горбулін / Фото: УкрОборонПром

У свою чергу заступник гендиректора Укроборонпрому Мустафа Найєм заявив, що призначення Горбуліна чекали з лютого.

Провели кілька великих зустрічей і непростих дискусій з усією командою про наше бачення реформи концерну. Особисто провів з ним (прим.ред. – Володимиром Горбуліним) не одну годину, переконуючи, що його участь буде величезною підтримкою для нас і великим внеском в реформу галузі, – написав Мустафа Найєм.

Нагадаємо, Миколаївський авіаремонтний завод ремонтуватиме пакистанський військовий літак.

Як відомо, «Укроборонпром» розділять і ліквідують.

Раніше повідомлялось, Україна зайняла 27 місце у рейтингу найсильніших армій світу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram