Фото - Укроборонпром

«Зброя та безпека-2021»: Укрспецекспорт підписав перший контракт – із Пакистаном

Державна компанія “Укрспецекспорт”, що входить до складу Укроборонпрому, підписала перший контракт в межах роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» – на модернізацію та ремонт літака Військово-повітряних сил Пакистану.

Про це повідомили у пресслужбі Укрспецексперту, пише Укрінформ. Зокрема, укладено контракт з пакистанськими партнерами на ремонт літака-заправника Іл-78, що може використовуватись як військово-транспортний літак та призначений для дозаправки у повітрі військових повітряних суден.

Читайте також: «Мотор Січ» і Укроборонпром працюють над створенням регіональної авіакомпанії

За останній рік це вже другий укладений контракт на ремонт Іл-78 для ВПС Пакистану. У червні 2020 року Укрспецекспорт переміг у тамтешньому багатомільйонному тендері на ремонт літака-заправника.

За його результатами ДК “Укрспецекспорт” уклала з Управлінням закупівель Військово-повітряних сил Пакистану контракт на ремонт військових літаків. Контракт успішно виконав Миколаївський авіаремонтний завод, що входить до складу концерну, – зазначає генеральний директор ДК “Укрспецекспорт” Вадим Ноздря.

Крім того, упродовж другого дня роботи виставки «Зброя та безпека – 2021» керівники Укрспецекспорту провели низку переговорів з іноземними делегаціями високого рівня, зокрема Польщі, Литви, Словаччини, Єгипту, Нігерії, В’єтнаму, ОАЕ.

Читайте також: «УкрОборонПром» розглядає створення індустрального парку на Миколаївському суднобудівному заводі

Раніше військова контррозвідка СБУ викрила на корупції колишнього заступника гендиректора одного з державних концернів оборонної сфери, він підозрюється у привласненні комплектуючих до стрілецької зброї.

Також повідомлялось, що Укроборонпром готовий узяти в управління активи АТ “Мотор Січ”, щоб зберегти його потенціал, і вже надіслав відповідного листа до АРМА.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram