Збірна України з футзалу поступилася Іспанії у грі за бронзу Євро-2022

Збірна України з футзалу з рахунком 1:4 програла команді Іспанії матч за бронзові медалі ХІІ чемпіонату Європи.

Про це пише «Укрінформ».

М’яч на ерені Ziggo Dome в Амстердамі забили: Ігор Чернявський (17-а хвилина) – у нашій команді; Мігель Анхель Мельядо (11), Франсіско Солана (18), Боїс (31) та Адольфо (32) — у складі дворазових чемпіонів світу та семиразових чемпіонів континенту.

Раніше «синьо-жовті» зустрічалися з іспанцями у фінальних турнірах 11 разів, поступившись піренейцям у всіх матчах. На попередній континентальній першості іспанці виявилися сильнішими у чвертьфіналі (1:0).

У фіналі Євро-2022 чинний володар титулу збірна Португалії сьогодні зійдеться з росіянами.

Нагадаємо, Миколаївський паралімпієць Максим Яровий у Швеції завоював «золото» Кубка світу з лижних перегонів та біатлону.

Як відомо, на XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні Миколаївську область представлятиме олімпійський чемпіон, фрістайліст Олександр Абраменко.