Фото: Національний Олімпійський Комітет

Олександр Абраменко єдиний представник Миколаївської області на майбутніх зимових Олімпійських іграх

На XXIV зимових Олімпійських іграх у Пекіні Миколаївську область представлятиме олімпійський чемпіон, фрістайліст Олександр Абраменко.

Загалом від України виступатимуть 45 спортсменів у 12 дисциплінах, повідомили у Національному олімпійському комітеті України.

Українці братимуть участь у змаганнях з біатлону, бобслею, гірськолижного спорту, лижного двоборства, у лижних перегонах, санному спорті, скелетоні, сноубордингу, стрибках на лижах з трампліну, фігурному катанні, фрістайлі та шорт-тре.

Наголошується, що країну представлятиме на 12 атлетів більше, ніж на попередніх зимових Олімпійських іграх у Пхенчхані-2018.

Вперше в історії зимових Ігор Україна буде представлена ​​у змаганнях змішаних команд з фрістайлу (акробатика) та у жіночому бобслеї (монобоб).

Після перерви у два олімпійські цикли, до складу нашої збірної повернулися представники шорт-треку і фігуристи у командних змаганнях.

Останні українські стрибуни на лижах із трампліну були представлені ще на Іграх у Ванкувері у 2010 році. А через 12 років у Пекіні ми побачимо виступ одразу трьох наших спортсменів.

Суттєво покращили позиції і фрістайлісти, збільшивши своє представництво порівняно з минулими Іграми з 2-х до 5-ти спортсменів.

Склад Олімпійської команди-2022 налічує 4 Олімпійські чемпіони: біатлоністки Олена Білосюк (Підгрушна), Юлія Джима, Валентина Семеренко та фрістайліст Олександр Абраменко, а також 3 призери Юнацьких Олімпійських ігор — фігуристи Олександра Наратова та Івана Назарова.

До складу делегації, згідно зі зверненнями національних федерацій, увійшли: 26 тренерів, 10 лікарів та масажистів, 7 представників технічного персоналу.

Враховуючи, що всі олімпійські об’єкти зимових Ігор-2022 будуть поділені на 3 кластери — Пекін, Яньцин та Чжанцзякоу, учасники відповідно будуть розміщуватися в 3-х Олімпійських селищах, де вирішення всіх організаційних, управлінських, комунікаційних та логістичних питань здійснюється.

Нагадаємо, у Миколаєві з 1 вересня розпочало роботу відділення фрістайлу в Миколаївській обласній комунальній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі.

Як відомо, чемпіон ХХIII зимових Олімпійських ігор з фрістайлу, фахівець з лижної акробатики Олександр Абраменко у грудні 2020 року виступив на етапі Кубка світу в Руці (Фінляндія). Українець показав однаковий результат з третім місцем, виконавши стрибок на 118.1 бала, проте через додаткові показники (вищий результат у попередньому раунді) росіянин Ілля Буров виявився на третьому місці, а українець Абраменко – на четвертому.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram