Збірна Миколаївської ДЮСШ №1 тріумфувала на чемпіонаті України зі стрибків на акробатичній доріжці

11-15 вересня у Шостці відбувся Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці. Чоловіча команда Миколаївської ДЮСШ №1 посіла І місце у командному заліку та здобула чемпіонство. Щодо індивідуальних нагород: «срібну» медаль завоював Валентин Святинчук, також друге місце у активі Костянтина Чудакова на подвійному мінітрампі. У загальнокомандному заліку збірна Миколаївщина взяла «бронзу».

Про це йдеться у підсумковому випуску новин на телеканалі «МАРТ», 18 вересня.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти: