Заводська адміністрація видала 50 прийомним сім’ям сертифікати на придбання одягу та взуття

Сьогодні, 10 червня, до Міжнародного дня захисту дітей адміністрація Заводського району вручила прийомним сім’ям сертифікати на придбання одягу та взуття. Таку допомогу надають вже вдруге у рамках міської комплексної програми захисту прав дітей «Діти Миколаєва».

Про це повідомляє кореспондентка телеканалу «МАРТ».

Допомогти опікунам, які виховують дітей-сиріт, та купити літній одяг або зібрати сина чи доньку до школи і просто влаштувати маленьке свято – з такою метою Заводська адміністрація зібрала на своєму подвір’ї 50 прийомних родин.

Згідно з програмою Миколаївської міської ради виділили певні кошти, які дають нам змогу фінансово допомогти опікунам та опікунським сім’ям, щоб вони могли достойно утримувати своїх малюків, – каже голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук.

Скористатися сертифікатами родини мають протягом двох тижнів. Вони приходять до магазину, з яким адміністрація підписала договір, і можуть обрати будь-які речі на свій смак завдяки власному бонусному рахунку. Часто підприємці ще й додатково підтримують таку соціальну місію.

Буває, що сума трохи не покриває ті речі, які обрати батьки чи діти. Але підприємці із задоволенням йдуть на зниження вартості або навіть дарують ті чи ті речі, – додає Віктор Дмитрук.

Серед мам, які отримали сертифікати, і Лілія Зайзбург. Вона всиновила дитину 10 років тому. Своїм сином Дмитром надзвичайно пишається, бо у свої 13 років хлопець вже є призером всеукраїнського конкурсу бальних спортивних танців, має 24 диплома і 11 кубків.

Ми не вперше отримуємо такий сертифікат. Дитина йшла до школи, теж вручили, це чудова допомога, надзвичайно приємна і дорога. Ми постійно відчуваємо плече і підтримку міста, – розповідає Лілія.

Також завдяки сприянню міської влади діти зможуть відпочити на морі в оздоровчих таборах «Маяк», «Динамо» та «Дельфін». За словами заступника миколаївського міського голови Анатолія Петрова, зараз Миколаїв за програмою захисту прав дітей стоїть на одному рівні з містами-мільйонниками. Нині на вихованні в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу перебувають 115 діток.

Буквально вчора відбулася сесія Миколаївської міської ради, на якій внесли зміни до програми «Діти Миколаївщини» і виділили додаткові кошти на покращення матеріально-технічного стану будинків сімейного типу та прийомних сімей, – зазначив Анатолій Петров.

В бюджеті на 2021 рік заклали 13 мільйонів 511 тисяч гривень саме на оздоровлення 1591 дитини, яка виховується у прийомній сім’ї.

Нагадаємо, з квітня 2021 року діти-сироти, які претендують на соціальне житло, мають показувати свої доходи.

Раніше повідомлялося, миколаївцям нагадали, з чого почати усиновлення дитини.

Поширити:

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031