Заводська адміністрація першою в місті приступила до ремонту доріг

З початку року Заводська адміністрація відремонтувала ділянку дороги на вулиці Малій Морській, від Чкалова до Пограничної. Підрядна організація ремонт дорожнього покриття завершила менше ніж за два тижні.

«Це була досить складна, з точки зору проїзду дорога. Вона потребувала ремонту і силами підрядної організації Заводської адміністрації виконано ремонт цієї дороги. Вважаю, що ремонт виконано досить вдало, більш того, протягом виконання робіт проводилась заміна бордюрів, заміна тротуарів, що поруч,» – розповів голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук.

Дивіться також: На вулиці Адміральській встановили знаки, що забороняють двосторонній проїзд

Паралельно дорожники виконували роботи з відновлення асфальтового покриття на вул. Лягіна, від Сінної до Защука та від вул. Пограничної до Образцова.

«Вже сьогодні ми починаємо працювати по відновленню дорожнього покриття після зими. Вже температури нам дозволяють працювати з гарячим асфальтом. І зараз ми проінспектували Заводський район, де зараз Заводська адміністрація відпрацьовує об’єкти, які знаходяться в приватному секторі,» – розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Незабаром дорожня техніка почне працювати на вул. Дачна, від Крилова до генерала Карпенка, вул. Комкова, від буд. 4а по Образцова до Ценрального районного суду та вул. Пушкінської, на вул. Біла, від Крилова до Привокзальної.

Як повідомили в адміністрації Заводського району, на виконання поточного ремонту на вказаних 5 об’єктах з міського бюджету виділили мільйон 800 тисяч гривень.

Нагадаємо, 2020-й рік Миколаївський міський голова оголосив роком доріг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram