Фото: АрміяINFORM

Завершено ремонт буксира «Яни Капу», котрий атакувала РФ

На одному із судноремонтних підприємств України завершився доковий ремонт рейдового буксира ВМС України «Яни Капу». Боєздатність судна відновлена.

Про це повідомляє АрміяINFORM.

Корпус буксира очистили, пофарбували і замінили пошкоджені ділянки. Також відновили системи головного двигуна, здійснили ремонт газоходу, паливних насосів, клапанів пожежної системи, компресорів та іншої необхідної апаратури.

Як відомо, 25 листопада 2018 роки три корабля ВМС України намагалися пройти через Керченську протоку в Азовське море, проте були атаковані російськими прикордонними кораблями і авіацією. Російські силовики захопили українські кораблі і 24 військовослужбовців, що знаходилися на борту. Українців звинуватили в незаконному перетині кордону Росії, хоча напад стався в акваторії Чорного моря.

Пізніше, 25 травня 2019 року, Міжнародний трибунал ООН з морського права постановив, що Росія повинна звільнити українських моряків і передати Україні захоплені українські кораблі.

Нагадаємо, 11 вересня, «Миколаївський суднобудівний завод» завершив доковий ремонт малого броньованого артилерійського катера «Бердянськ», який два роки тому був захоплений Росією в Керченській протоці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram