Катер "Бердянськ" / Фото: Facebook-спільнота "Миколаїв - місто корабелів"

У Миколаєві ремонтують катер, у минулому захоплений РФ

«Миколаївський суднобудівний завод» завершив доковий ремонт малого броньованого артилерійського катера «Бердянськ», який два роки тому був захоплений Росією в Керченській протоці.

Про це повідомляється у публікації на Facebook-сторінці “Миколаїв – місто корабелів”.

https://www.facebook.com/MykolaivShipbuilding/posts/689988131593318

Зараз на заводі продовжують роботи з відновлення внутрішніх приміщень, корабельних систем і пристроїв катера. Зайшов він на завод 10 червня для проведення регламентного докового ремонту та усунення пошкоджень, отриманих під час російської агресії у Керченській протоці 25 листопада 2018.

За інформацією представників підприємства, роботи з відновлення корабля закінчаться у листопаді цього року.

Як відомо, 25 листопада 2018 року російські військові біля берегів Криму протаранили, обстріляли і захопили три плавзасоби ВМС України – катери «Бердянськ» і «Нікополь», а також буксир «Яни Капу», котрі прямували з Одеси до Маріуполя. ФСБ Росії підтвердила застосування зброї проти українських кораблів, аргументуючи свої дії, що три українських військових кораблі «незаконно перетнули держкордон Росії».

Нагадаємо, Миколаївський суднобудівний завод «Океан» подав свою заявку для участі в торгах на ремонт буксира ВМС України «Яни Капу», який два роки тому був захоплений Росією у Керченській протоці.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram