Зареєструватись на вакцинацію від COVID-19 миколаївці зможуть з 1 березня, а вакцинуватись у вересні

З 1 березня 2021 року громадяни у віці від 18 до 59 років можуть записатися в лист очікування на вакцинацію від COVID-19. Вони зможуть отримати щеплення на п’ятому етапі вакцинації, що відбудеться у вересні.

У вересні 2021 року будуть вакцинувати населення, яке не входить до груп ризику, людей молодше 65 років, котрі не працюють в соцсфері, повідомив заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністраціі Олег Бабін в ході брифінгу 25 лютого.

Згідно дорожньої карти вакцинації передбачена така послідовність:

  • на першому етапі будуть вакцинувати медпрацівників лікарень, які працюють з хворими на COVID-19, жителів закладів для людей похилого віку, військовослужбовців в зоні проведення ООС;
  • на другому етапі – медпрацівників, людей у ​​віці 80+ та соціальних працівників;- –
  • на третьому етапі – людей у ​​віці від 65 років, працівників критично важливих структур, державної безпеки, працівників сфери освіти;
  • на четвертому етапі – людей від 60 років, людей з хронічними захворюваннями, осіб, які працюють і відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Українці у віці від 18 до 59 років, які не входять до зазначених груп вакцинації, можуть вакцинуватися на п’ятому етапі.

Нагадаємо, у Миколаєві зробили перше щеплення від COVID-19.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram