Фото: Національне антикорупційне бюро України

За призначення директора «Миколаївобленерго» голові Фонду держмайна пропонували щомісяця по $200 тисяч, – НАБУ

Голові Фонду державного майна України пропонували щомісяця платити по 200 тисяч доларів хабара за призначення і утримання на посаді директора підприємства «Миколаївобленерго», 70% акцій якого належать державі.

Про це повідомляють у Національному антикорупційному бюро України.

У відомстві розповіли, що 8 грудня НАБУ і САП викрили колишнього співробітника «Миколаївобленерго», який пропонував керівнику ФДМ хабар за призначення директора підприємства.

Слідство встановило, що затриманий пропонував керівнику ФДМ 100 тисяч доларів США за призначення на посаду голови правління АТ «Миколаївобленерго». Гроші він пропонував передати двома частинами: 50 тисяч доларів до та інше – після призначення.

Фото: Національне антикорупційне бюро України

Крім того, він також пообіцяв керівнику Фонду після призначення щомісяця надавати хабар в розмірі 200 тисяч доларів США, як частина «тіньового» прибутку, отриманого на своїй посаді.

Чоловік був викритий «на гарячому» під час передачі першої частини хабара у розмірі 50 тисяч доларів.

Затримання відбулось у порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України. Вирішується питання про вручення йому підозри, – повідомляють у НАБУ.

Досудове розслідування наведених фатів детективи розпочали у вересні  2020 року за заявою голови ФДМУ.

У НАБУ відзначають, що це вже третя зафіксована спроба підкупу голови ФДМУ. Розслідування за попередніми двома спробами надання неправомірної вигоди завершені.

Нагадаємо, 25 червня детективи НАБУ спільно з БКОЗ та СБУ затримали голову Кіровоградської ОДА Андрія Балоня та посадовця ОДА за вимагання хабаря у 1,8 мільйони гривень.

Раніше повідомлялось, керівника підрядної фірми «Укрпромстрой» судитимуть за підозрою в привласненні 5 мільйонів 500 тисяч гривень бюджетних коштів при будівництві казарм в Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram