Фото: Національне антикорупційне бюро України

Справу про розкрадання ₴5,5 мільйонів при будівництві казарм в Миколаєві передали до суду

Керівника підрядної фірми «Укрпромстрой» судитимуть за підозрою в привласненні 5 мільйонів 500 тисяч гривень бюджетних коштів при будівництві казарм в Миколаєві.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Південного регіону України.

Зазначається, під час досудового розслідування встановлено, що у 2018 році директор підприємства до офіційних документів – актів приймання виконаних робіт вніс недостовірні відомості про завищення обсягів підрядних робіт, які фактично підприємство не виконувало.

Внаслідок чого заволодів бюджетними грошовими коштами в розмірі 5,5 млн грн, якими розпорядився на власний розсуд. 16 листопада 2020 року досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено, стороні захисту надано доступ до матеріалів досудового розслідування.

Після завершення ознайомлення сторони захисту із матеріалами кримінального провадження обвинувальний акт буде направлено до суду, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 2 листопада, НАБУ і САП завершили розслідування факту зловживань під час облаштування військового полігону «Широкий лан», у результаті яких державі завдано шкоди на понад 37 млн грн.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram