За останні 9 місяців поліцейські склали майже 2.5 тисячі протоколів за вчинення домашнього насильства

З початку року до поліції Миколаївської області надійшло 8311 звернень з приводу вчинення домашнього насильства. Правоохоронці склали 2387, а слідчі розпочали 234 кримінальні провадження.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївської області.

На профілактичний облік поліцейські поставили 1728 кривдників. У переважній більшості це чоловіки – 90%. Усього на такому обліку перебуває 1883 особи (91 % – чоловіки).

Відносно 745 осіб, які вчинили домашнє насильство, застосували термінові заборонні приписи, а 10 кривдникам анулювали дозволи на право зберігання та носіння зброї із подальшим її вилученням.

Якщо ви стали жертвою домашнього насильства невідкладно телефонуйте за номером 102. Також діє «гаряча лінія» для осіб, які постраждали від домашнього насильства, на яку можна звернутися за номером телефону 15-47 та Національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства – 800-500-005 або 116-123 (з мобільного). Для отримання безкоштовної правової допомоги, на яку мають право усі постраждалі від домашнього насильства, телефонуйте за номером 0-800-213-103, – зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що у вересня до Миколаєва завітала почесний посол Фонду ООН з питань народонаселення в Україні Марія Єфросиніна.

Також у вересні стало відомо, що в Україні до грудня цього року планується створити 28 нових притулків для жертв домашнього насильства, також будуть створюватися денні центри допомоги і служба швидкого реагування.

Крім того, у липні Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала закон, який посилює адміністративну відповідальність за домашнє насильство.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram