До Миколаєва завітала почесний посол Фонду ООН з питань народонаселення в Україні Марія Єфросиніна

Відома телеведуча і за сумісництвом почесний посол Фонду ООН з питань народонаселення в Україні Марія Єфросиніна відвідала Миколаїв. Серед іншого в рамках візиту оглянула денний центр соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Понад два роки Марія Єфросиніна виступає від імені фонду проти домашнього насильства та за гендерну рівність в Україні. Миколаїв декілька років співпрацює з міжнародними організаціями в цих питаннях. У нашому місті вже працює денний центр соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього та/або гендерно зумовленого насильства.

Сьогодні вона мала можливість познайомитись з системою роботи в місті Миколаєві, що протидіє домашньому насиллю і забезпечує саме всіма цими послугами містян. Мала можливість познайомитись з роботою денного центру, з роботою психологів. Цікавилась про системний підхід в організації даного виду робіт, що спрямований саме на допомогу мешканцям міста Миколаєва, – розповів заступник міського голови Анатолій Петров.

Почесній гості розповіли, що Миколаїв незабаром стане другим містом в Україні, в якому відкриється Барнахус – Центр для дітей, які постраждали від насильства або стали його свідками. У ньому жертви насилля зможуть перебувати цілодобово, до трьох місяців разом з дітьми, та отримувати необхідну допомогу спеціалістів.

Вчергове переконалась, що робота будь-якої структури, яка спрямована на допомогу людям, тримається на людях. Наше турне в самому розпалі, мені є з чим порівнювати і щоразу я бачу, якщо в основі є живе серце, що пульсує, в усе вірить, все зрушує з місця, яке не думає про те, як добре було, щоб допомогли, чому нас не бачать і не помічають. При цьому сам зрушує з місця всі процеси, тоді ти, звичайно, цілиш у живе, – каже почесний посол і телеведуча.

Також у місті є Центр соціальних служб, сім’ї, дітей та молоді, який працює над удосконаленням системи взаємодії між різними службами, що займаються проблемами неповнолітніх, постраждалих від насильства. У центрі також існують корекційні програми для роботи з кривдниками. Миколаїв перебуває на другій сходинці в Україні за реалізацією соціальних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство. У Миколаєві також працює центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. Наразі це єдина в країні комунальна установа, де ветерани АТО, члени їх родин та вимушені переселенці можуть отримати весь комплекс послуг. Марія Єфросиніна особисто подякувала кожному співробітникові центру соціально-психологічної підтримки постраждалих від домашнього насильства за їх роботу.

Раніше повідомлялось про те, що в Миколаєві відкрили Денний центр для жертв насильства.

Поширити:

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930