За минулий тиждень поліція вилучила близько 200 підроблених COVID-документів

У період з 11 до 17 жовтня правоохоронці вилучили майже 200 підроблених COVID-документів.

Про це повідомляє пресслужба МВС на своїй сторінці у Facebook.

За минулий тиждень співробітники поліції провели 35 обшуків, виявили незаконну діяльність трьох лікарів з Дніпропетровської, Черкаської області та Києва. Під час обшуків правоохоронці також вилучили більше 70 міжнародних сертифікатів про вакцинацію та більше 100 ПЛР-тестів.

Оскільки вакциновані та протестовані громадяни мають певні привілеї під час карантину, з’являється попит на підроблені COVID-документи. На жаль, не всі розуміють важливість вакцинації та формування колективного імунітету. Врешті для того, аби виключити будь-які зловживання, поліція відстежує та документує усі факти надання послуг з фальшування медичних документів, пов’язаних з COVID-19, – розповів Ігор Клименко.

29 вересня стало відомо, що у Міністерстві внутрішніх справ і Міністерстві цифрової трансформації розробили програму для перевірки сертифікатів про вакцинацію.

Того ж дня Міністерство охорони здоров’я заявили, що анулює ліцензію закладів охорони здоров’я, лікарі яких будуть регулярно підробляти COVID-сертифікати.

Крім того, 7 жовтня головний санлікар області зазначив, що на Миколаївщині хворіють на COVID-19 менше 4% вакцинованих людей.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram