За допуск людей без масок у приміщення і транспорт підприємців штрафуватимуть

Верховна Рада ухвалила закон про штрафування підприємців за допуск людей без масок у будівлі й транспорт. Передбачено штрафи в розмірі від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн.

За ухвалення урядового закону “Про внесення змін до закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” (№ 3890) проголосував 241 народний депутат, передає УНІАН.

Законом передбачено, що до підприємств, підприємців, установ, організацій, які порушили санітарне законодавство, застосовуються фінансові санкції за пропуск, допуск особи у громадські будинки, споруди, громадський транспорт під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, або невжиття заходів щодо перебування особи у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без такого засобу індивідуального захисту.

Читайте також: Мер Харкова Кернес помер після ускладнень від коронавірусу

Підприємство, установа, організація, громадянин – суб’єкт господарської діяльності сплачують штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 3 тис. 400 до 5 тис. 100 грн.

Такий же штраф передбачено і за обслуговування споживачів без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Нагадаємо, у Миколаєві 18 грудня на базі міської лікарні № 5 відкривають модульний госпіталь для хворих на коронавірус.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram