З Нового року миколаївці будуть платити більше за доставку газу

Національна комісія, яка здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила нові тарифи на розподіл газу для миколаївців. Підвищені тарифи почнуть діяти з 1 січня 2022 року.

Про це повідомляється на сайті АТ «Миколаївгаз».

Тариф для миколаївців встановлено у розмірі 2,388 гривень із ПДВ (1,99 без ПДВ) за 1м3. Зазначимо, що це одна з найвищих цін на послугу по Україні.

Згідно з рішенням НКРЕКП тариф вище встановили тільки для побутових клієнтів «Чернівцігаз» (з ПДВ) — 2,57 гривні за кубометр. На такому ж рівні, як у Миколаєві, встановлені тарифи для «Гадячгаз», «Закарпатгаз», «Лубнигаз», «Тисменицягаз» та «Харківгаз».

Мінімальна вартість встановлена ​​для клієнтів «Київгазу» — 0,38 гривні за кубометр (з ПДВ) та «Харківміськгаз» — 0,52 гривні.

Нагадаємо, члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства Миколаївської міськради виступили проти рішення «Миколаївгазу» підняти тариф за розподіл газу до 5 гривень 75 копійок. На їхню думку таке підвищення ціни є необґрунтованим та самовільним.

Як відомо, Миколаївська міська рада на позачерговому засідання сесії, 17 грудня, затвердила різницю в тарифах для місцевих теплогенеруючих компаній, щоб отримати компенсацію з державного бюджету України.

Раніше повідомлялося, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич обурився, що компенсувати різницю між обгрунтованими тарифами на опалення і тими, що діять у нинішньому опалювальному сезону мають місцеві бюджети.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram