З нагоди Всесвітнього дня вишиванки у центрі Миколаєва влаштували велике святкування

З нагоди Всесвітнього дня вишиванки у центрі Миколаєва влаштували велике святкування. На заході миколаївці та гості міста мали змогу послухати українську народну музику, подивитися на експозицію рушників та вишиванок, а ще взяти участь у конкурсах. Більше про атмосферу свята дивіться у сюжеті.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

З народними піснями, українським танцем та у вишиванках. Так сьогодні в Каштановому сквері відзначили Всесвітній день вишиванки. Атмосферне свято для миколаївців та гостей міста організували міське та обласне управління з питань культури. Кажуть, навіть у часи війни треба давати собі перепочити і насолодитися творчістю.

На заході колектив Центральної міської бібліотеки імені Марка Кропивницького презентував книжково-ілюстративну виставку «Українська вишиванка: традиції і сучасність», а з фонду етнографічного музею Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв показали рушники і вишиванки. Свої роботи – колекцію із 10 величезних витинанок – продемонструвала і викладачка Дитячої художньої школи Миколаєва Олени Маркитан.

Окрім експозицій, містяни могли насолодитися народними піснями у виконанні оркестру народних інструментів «Південна рапсодія» та гурту народної пісні «Бузький гард» Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

А родзинкою святкової програми стала презентація незвичайного декоративного виробу «Код нації в стилі «війна»…». Це вишивка на маскувальній сітці, яка нині так потрібна українським захисникам на фронті. На святковий захід до Дня вишиванки завітали чимало людей. Начальник міського управління з питань культури Юрій Любаров каже, нині містяни з трепетом ставляться до всього українського.

Більше про актуальну інформацію щодо ситуації в Україні та Миколаївській області може знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram