«Євробачення-2020: Європа сяє світлом»: велике шоу відбудеться у вигляді онлайн-концерту

16 травня 2020 року о 21:00 за центральноєвропейським літнім часом, о 22:00 за київським часом, на онлайн-платформах міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» відбудеться онлайн-концерт під назвою «Євробачення: Європа сяє світлом».

Про це повідомляється на офіційному сайті «Євробачення».

Нагадаємо, що «Євробачення-2020» у травні скасували через пандемію коронавірусу. Організатори шукали варіанти, як презентувати конкурсні пісні, з якими 41 країна мала б бути представлена на конкурсі.

Дивіться також: Лайфстайл фотографія, фотобізнес у Миколаєві та конкуренція | Кирило Ахтимович в «Шо у Сільман?»

Європейська мовна спілка та суспільні мовники Нідерланів NPO, NOS і AVROTROS, які разом працювали над організацією «Євробачення-2020» у Роттердамі, вирішили, що 16 травня все таки відбудеться велике шоу під назвою «Євробачення. Європа сяє світлом». Концерт онлайн триватиме 2 години.

Організатори зазначили, що під час онлайн-концерту прозвучить 41 конкурсна пісня. Шоу будуть вести ведучі «Євробачення-2020», яких обрали раніше. Це актриса і ведуча Шанталь Янзен, ведуча, співачка та двічі учасниця «Євробачення» Едсілія Ромблі та співак, ведучий і коментатор Ян Сміт. 

Дивіться також: Площа, коронавірус, Самопоміч, бізнес, хейтери | Олександр Сєнкевич в Шо у Сільман?
Фото: eurovision.tv

До участі в онлайн- концерті запросили відомих артистів «Євробачення» попередніх років.

Раніше повідомлялось, Олімпійські ігри 2020 року в Токіо перенесли на 2021 рік через загрозу поширення коронавірусної інфекції.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram