Єгипет оплачуватиме лікування українських туристів, якщо вони захворіють коронавірусом

Арабська республіка Єгипет буде оплачувати витрати на лікування українських туристів, які заразилися коронавірусним захворюванням COVID-19 на відпочинку.

Про це повідомила прес-служба Офісу президента України.

Зазначається, що президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Президентом Арабської Республіки Єгипет Абдель Фаттаха Ас-Сісі, в ході якої вони обмінялися думками щодо епідеміологічної ситуації в країнах, а також обговорили заходи щодо мінімізації наслідків пандемії COVID-19 для економік обох сторін.

У контексті питання поновлення Єгиптом туристичної діяльності Володимир Зеленський наголосив на необхідності неухильного дотримання високих санітарних вимог у місцях відпочинку українських туристів і всебічного захисту їхніх прав, включно з безкоштовним наданням висококваліфікованої медичної допомоги у разі такої потреби.

Знаю, що деякі українські авіакомпанії з 1 липня відновили чартерні рейси до міжнародних аеропортів Шарм-ель-Шейха та Хургади і що наші туристи стали першими іноземними гостями після послаблення карантину. Єгипет – це чудова, дуже гостинна країна. Для мене вкрай важливим є забезпечення безпеки і здоров’я українців за кордоном. Особливо ціную рішення посилити епідконтроль на курортах і покривати витрати на лікування наших туристів, – зазначив Володимир Зеленський.

Повідомляється, що лідери держав високо оцінили стан і перспективи торговельно-економічної співпраці між Україною та Єгиптом, а також обговорили подальші кроки з розвитку взаємовигідного співробітництва на ключових напрямах. 

Нагадаємо, Google блокуватиме рекламу теорії змови про коронавірус.

Раніше повідомлялось, у Китаї вакцину від коронавірусу тестуватимуть військові.

Як відомо, родинам медиків, які померли від коронавірусу, виплатять страхову допомогу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram