Є чіткий алгоритм дій, – Ірина Шамрай про поховання померлих від коронавірусу

Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міськради Ірина Шамрай у інтерв’ю телеканалу МАРТ розповіла про протокол, за яким будуть ховати померлих від коронавірусу, якщо такі випадки будуть на Миколаївщині.

Сьогодні повністю визначені ритуальні служби, які будуть займатись перевозом тіл померлих, визначені панатомічні відділення, які повністю готові до прийому, визначені перевізники. В разі випадку, у нас є матеріал, а саме мішки біозахисту, в які упаковуються тіла померлих. Вони будуть оброблятись відповідним чином, як це регламентує розпорядження. Тіла будуть з максимальним застереженням перевозитись до місця поховання, – розповіла Шамрай.

Дивіться також: Робота, стосунки з дружиною, майбутнє каналу МАРТ | Юрій Тазарачев у “Шо у Сільман?”

Зі слів начальника управління охорони здоров’я, процес поховання повинен має відповідати певним вимогам. Так, в приміщенні має перебувати одночасно не більше однієї особи на 10 кв.м. і відстань між людьми має складати не менш ніж півтора метри.

Дійсно поховання відбуватиметься в закритих трунах, так як і регламентує на сьогоднішній день розпорядження. Ми надіємось, що таких випадків у нас не буде. Надіємось на те, що таких випадків буде мало, якщо навіть вони будуть. Але якщо такі випадки будуть в нашому місті чи області, то в нас є чіткий алгоритм дій, де задіяні всі відповідні служби, – повідомила Ірина Шамрай.

Нагадаємо, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міськради Ірина Шамрай звернулась до мешканців міста з приводу заключення декларацій з сімейними лікарями.

Раніше повідомлялось, в Миколаївській області підтвердили ще два випадки захворювання коронавірусною інфекцією. Наразі кількість хворих в місті збільшилася до 5, по області – до 33.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram