Фото: Censor.net

Якби невдовзі відбулись вибори, Зеленський і Бойко потрапили б у другий тур, – опитування

Якби вибори президента відбулися найближчим часом, то Володимира Зеленського підтримали б 34,6% з тих, хто визначився з кандидатом. Разом з ним у другий тур виборів пройшов би лідер партії «Опозиційна платформа – За життя» Юрій Бойко. За нього проголосували б 20%.

Про це свідчать результати опитування Центру Разумкова.

Крім того, 16,1% українців, які визначилися з вибором, проголосували б за лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка і 7,7% – за лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко.

У той же час, якби проходив другий тур президентських виборів, і в нього знову вийшли Зеленський і Порошенко, то за Зеленського проголосували б 70% тих, хто визначився, за кого голосувати, а за Порошенка – 30%.

Дивіться також: Як миколаївці ставляться до Соборної площі? – опитування

А якби найближчим часом відбувалися вибори до парламенту, то до Верховної Ради потрапили б чотири партії: «Слуга народу», «Опозиційна платформа – За життя», «Європейська солідарність» і «Батьківщина».

За «Слугу народу» готові проголосувати 30,3%, за «ОПЗЖ» – 21,8%, за «Евросолідарність» – 15,7% і за «Батьківщину» – 8,5%.

Дослідження провели з 17 по 24 червня 2020 методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів. Опитали 2017 респондентів від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Нагадаємо, рейтинг “Слуги народу” знову впав.

Як відомо, Юрій Гранатуров заявив з якою політичною силою піде на вибори.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram