Як виглядають покинуті позиції окупантів на Херсонщині

Знищені бліндажі, покинуті позиції, а також купа сміття і закладених мін. Так виглядали оборонні лінії російських окупантів, які вони поспішно кинули під час наступу ЗСУ на Херсонщині.

Кореспонденти телеканалу «МАРТ» побували на покинутих позиціях рашистів. Що знайшли, дивіться у сюжеті.

Розбиті ворожі позиції, залишені ящики з боєприпасами, купа відстріляних гільз і тубусів від гранатометів, а також залізні згарища від спаленої військової техніки. Так виглядає одна з оборонних ліній рашистів поблизу сіл Мирне і Благодатне. Окупанти використовували зрошувальний канал водогону Дніпро-Миколаїв у якості вогневих позицій. Судячи із залишків господарювання росіяни були тут близько півроку. 

Звідси ворог наносив удари по населених пунктах, що розташовані на межі Миколаївської області та Херсонщини. Засипаючи найближчі села снарядами, окупанти рівняли із землею житлові будинки та  господарства місцевих мешканців. Водночас Збройні сили України обережно і точно наносили удари, прицільно знищуючи скупчення рашистів, їх вогневі точки та бойову техніку.

Відступаючи під натиском українських військ росіяни залишили купу своєї зброї, амуніції та особистих речей. Однак це ще не значить, що ступати тут безпечно, адже окупанти зазвичай мінують території, з яких втікають. Піротехніки і сапери розміновують локації, однак не слід забувати і про персональну відповідальність за свою безпеку. 

Тож поки наші захисники продовжують гнати ворога з рідної землі, Україні знадобиться ще багато часу, щоб залікувати рани від злоякісної пухлини «русского мира». 

Нагадаємо, навколо будівлі Миколаївського ліцею імені Миколи Аркаса надзвичайники демонтують аварійні частини постраждалої внаслідок обстрілу споруди. Внаслідок влучання ворожої ракети є небезпека руйнування фасаду та даху школи.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram