Фото – Тетяна Коптєва
10 грудня свою роботу розпочала перша сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Урочистий захід відбувся у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.
Депутати прийняли присягу і офіційно приступили до роботи. Також свою присягу склав і новоспечений міський голова Олександр Сєнкевич. Йому вручили посвідчення та нагрудний знак.
Після урочистої частини депутати продовили роботу у сесійній залі Миколаївської міськради.

































