Майже 46 тисяч: Сєнкевичу затвердили заробітну плату

Депутати Миколаївської міської ради на сьогоднішній сесії встановили посадовий оклад міського голови Олександра Сєнкевича.

Голосування відбулось на першій сесії Миколаївської міської ради 8 скликання.

Мер Олександр Сєнкевич нагадав, що в попередньому скликанні йому не повідомили, що необхідно утриматися від голосування в таких питаннях, після чого йому вручали протоколи про корупцію. Тепер же він заявив, що не братиме участі в голосуванні, оскільки це конфлікт інтересів. “За” проголосувало 48 депутатів.

Мер зазначив, що тепер його зарплата становитиме 45 792 гривні на руки.

Як сказано в проекті рішення, меру затвердили 3-й ранг посадової особи місцевого самоврядування. У зв’язку з досягненням необхідного стажу роботи в органах місцевого самоврядування йому встановлена ​​надбавка за вислугу років до посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг в розмірі 15%; надбавка за високі досягнення – 100% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років; надбавка в розмірі 10% посадового окладу за доступ до секретної інформації з грифом секретності – «таємно»; ще 5% до зарплати мер отримає за науковий ступінь кандидата економічних наук.

Нагадаємо, 10 грудня відбулась перша сесія Миколаївської міської ради 8 скликання. Урочистий захід відбувся у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram