Я ніколи не шкодую про те, що зробив, – Гранатуров про голосування за відставку Сєнкевича

Кандидат на посаду міського голови від партії “За майбутнє” Юрій Гранатуров заявив, що не шкодує, що три роки тому проголосував за відставку Олександра Сєнкевича.

Про це він заявив в ефірі ток-шоу «Битва за місто» у понеділок, 5 жовтня.

На той період це було моїм переконанням і моїм усвідомленим голосуванням. Сьогодні подібної ситуації немає і вона не потрібна, тому що через 20 днів вибори, – заявив Гранатуров.

Читайте також: Олександр Сєнкевич заявив, що зміни у Миколаєві можливі з політсилою “Пропозиція”

Кандидат на посаду міського голови наголосив, що не бачить сенсу повертатись у минуле, але можливо знову проголосував би за відставку міського голови.

Ми не володіємо машиною часу. Я ніколи не шкодую про те, що зробив. Іноді буває шкодую про те, що не зробив або не доробив. Такою була моя позиція на той період. Уже утекло стільки води, стільки всього змінилося і стільки було можливостей, щоб я зараз сказав, що я б цього не повторив. Однак, можливо повторив би, – наголосив Гранатуров.

Нагадаємо, голова Миколаївської обласної державної адміністрації 2010 – 2014 років Микола Круглов відмовився відповісти на питання, чи є Росія країною агресором по відношенню до України.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram