Олександр Сєнкевич заявив, що зміни у Миколаєві можливі з політсилою “Пропозиція”

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив, що місто буде розвиватися тільки в тому випадку, якщо в міській раді буде команда політичної партії «Пропозиція».

Про це він заявив в ефірі ток-шоу «Битва за місто» у понеділок, 5 жовтня.

Для того, щоб миколаївці відчули нову силу і нового міського голову їм потрібно підтримати його команду в якості депутатів міської ради від політичної партії «Пропозиція». Я пішов в партію у якій рейтинг в Миколаєві був нуль. Нуль. Тільки недавно створена партія, – сказав Олександр Сєнкевич.

Також мер згадав події 2017 року, коли депутати міськради оголосили йому імпічмент і додав, що, на його думку, в подібних випадках з міським головою у відставку повинен йти весь депутатський корпус.

Як член Асоціації міст України скажу, що у нас практично вже виходить в сесійний зал питання про те, щоб привести Закон про місцеве самоврядування України до Європейської хартії місцевого самоврядування при якій міська рада дійсно вирішує, що міський голова поганий, то вона разом з цим міським головою йдуть на перевибори, – сказав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, на виборах міського голови 30,5% миколаївців готові підтримати чинного мера, співзасновника партії «Пропозиція» Олександра Сєнкевича. Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного групою «Рейтинг» у вересні.

ЯК відомо, Олександр Сєнкевич заявив, що головною проблемою міста на сьогодні є міськрада, яка не здатна вирішити всі проблеми життєдіяльності Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram